Досягнення педагогічного колективу

За підсумками роботи  педагоги Ізюмського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 13             комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області  отримали відзнаки:

• Подяка Міністерства освіти і науки України – 1 педагог;
  • Грамота Департаменту науки і освіти — 3 педагога;
  • Диплом Департаменту науки і освіти — 2 педагоги;
  •                  Подяка директора Департаменту науки і освіти — 1 педагог;
  •                  Грамота управління освіти Ізюмської міської ради – 8 педагогів;
  •                  Подяка міського голови Ізюмської міської ради – 4 педагога.

Педагоги Ізюмського ЗДО № 13 постійні учасники міського туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини»:

• 2013 рік — Шабленко Г.І. посіла І місце;
  • 2017 рік – Старостіна Г.О. посіла І місце;
  •
  • 2018 рік – Луняк Є.М. посіла І місце і лауреат обласного туру конкурсу (ІІІ місце);
  • 2020 рік — Загнойко Л.В. посіла І місце ;
  •
  • 2021 рік - Феленко О.М. посіла І місце.

Вихователь Шабленко Г.І. узагальнила досвід роботи з валеології «Ми про себе знаємо, ми про себе дбаємо». Даний досвід відповідає Базовому компоненту дошкільної освіти, а саме – виховання культурно-гігієнічних навичок, бережного ставлення до здоров’я.

Вихователь Старостіна Г.О. узагальнила свій досвід роботи на тему: «Використання мнемотехніки для розвитку мовлення у дітей дошкільного віку». Даний досвід сприяє пізнавально–мовленнєвій діяльності, умінню оперувати мовними одиницями (слово, речення) та розвитку уваги, пам’яті, варіативності мислення.

Свої творчі здобутки заклад пропагує через участь у всеукраїнських, обласних, міських педагогічних ярмарках, конкурсах.
Педагоги, щорічно, беруть активну участь в міських та обласних виставках — презентаціях педагогічних ідей та технологій, нагороджені дипломами:

• III ступеня, 2010р. ( Зінченко Т.В. «Формування творчої особистості дитини за системою Карла Орфа»);
  • III ступеня, 2014р. ( Шабленко Г.І. «Інноваційні оздоровчі технології в освітньому процесі»);
  • III ступеня, 2015р. ( Бреславська Т.В. «Формування національної самосвідомості через креативний розвиток»);
  • ІІ ступеня , 2020 р. ( Лісняк Л.М. Фестиваль добрих практик «Майстри педагогічної справи презентують»)

У лютому 2012 року створений Інтернет – сайт дошкільного закладу для участі у Всеукраїнському конкурсі на кращий Інтернет – сайт дошкільного навчального закладу у номінації «Web – сайти» санаторних ДНЗ.

У березні 2012р. до Центру формування здорового способу життя при КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» колектив ІДНЗ № 13 представив матеріали для участі у Всеукраїнському конкурсі – захисті сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю».

У грудні 2013 року прийняли участь у Всеукраїнському огляді — конкурсі на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах України і посіли III місце.

У січні 2018 року прийняли участь у ІІ (регіональному) етапі Всеукраїнського огляду — конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах Харківської області і стали лауреатами.

У вересні 2015 року стали лауреатами Всеукраїнського фестивалю – огляду матеріалів з патріотичного виховання «Україна – рідний край».

У травні 2019 року педагогічний колектив закладу посів почесне ІІ місце у міському конкурсі «День вишиванки»