Сторінка батьків

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Якщо ваша дитина не відвідує заклад дошкільної освіти, а ви бажаєте дізнатись, як правильно дбати про її здоров’я, фізичний розвиток, як краще виховувати та навчати – звертайтесь, будь-ласка, за консультацією та рекомендаціями у Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 13 комбінованого типу Ізюмської міської ради  «Веселка»
за адресою: вул. Пушкінська, 81.

Ми будемо раді Вам допомогти!

Консультативний центр для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей, які виховуються в умовах сім’ї (далі – Консультативний центр) – це одна з форм надання допомоги сім’ї у вихованні і розвитку дітей дошкільного віку.

Мета створення:

•  забезпечення єдиних вимог і наступності сімейного і суспільного виховання;
  •  надання безкоштовної психолого – педагогічної допомоги батькам або особам, які їх замінюють, підтримки різнобічного розвитку дітей, які виховуються в умовах сім’ї.

Головні завдання:

•  надання всебічної допомоги сім’ї у розвитку, вихованні та навчанні дітей, які виховуються в умовах сім’ї, відповідно до їх задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб;
  •  сприяння соціалізації дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї;
  •  забезпечення взаємодії між дошкільним навчальним закладом й іншими організаціями соціальної і медичної підтримки дітей і батьків або осіб, які їх замінюють.

Консультативний центр надає консультативну допомогу батькам або особам, які їх замінюють, з питань:

•  соціалізації дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сімї;
  •  вікових, психофізіологічних особливостей дітей;
  •  психологічної готовності до навчання у школі;
  •  профілактики відхилень у фізичному, психічному і соціальному розвитку дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сімї;
  •  організація ігрової діяльності;
  •  організації харчування дітей вдома;
  •  створення умов для загартування і оздоровлення;
  •  соціального захисту дітей із різних категорій сімей.

Основні форми діяльності Консультативного центру:

•  організація лекторіїв, семінарів, індивідуальних і групових консультацій для батьків або осіб, які їх замінюють;
  •  організація заочного консультування в телефонному режимі, через організацію роботи веб – сайту.