УМОВИ ДОСТУПНОСТІ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ДЛЯ НАВЧАННЯ ОСІБ З ООП

Умови доступності ЗДО № 13 для навчання осіб з особливими освітніми проблемами

В Закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 13 комбінованого типу Ізюмської міської ради створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі й дітей з інвалідністю, забезпечення їх безперешкодним доступом до приміщення гімназії. У наявності є таблиці Браєля та кнопка виклику.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, столи та парти – світлих кольорів,  дошки темно-зеленого  кольору, стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення, що забезпечує сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання.

Меблі у всіх групових та спальних кімнатах закладу освіти відповідають віковим особливостям дітей, враховується специфіка  освітнього процесу.

Теріторія закладу освіти підтримуються в належному стані у будь-яку пору року.