Сторінка музичного керівника

Музичний керівник:
Зінченко Тетяна Валеріївна
  • Миколаївський державний педагогічний університет  2019 р.
  • Повна вища освіта
  • Педагогічний стаж — 26 років

Музичний керівник регламентує свою діяльність листом Міністерства освіти і науки України від 02.09.2016 №1/9 – 454 «Щодо організації роботи з музичного виховання дітей у дошкільних навчальних закладах». Під час освітньої роботи з дітьми інтегрує зміст парціальної програми з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі «Грайлик», схвалена комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково – методичної ради з питань освіти МОН України (лист ПТЗО від 31.03.2014 №14.1/12-Г-501) і з оздоровчо–освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку «Веселкова музикотерапія», схвалена комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково – методичної ради з питань освіти МОН України (лист ПТЗО від 25.02.2015 №14.1/12-Г-54) та впроваджує в свою діяльність інноваційні педагогічні технології, а саме: Концепцію Карла Орфа і систему музично–оздоровчої роботи в ДНЗ (І.М. Догель, І.М. Тарханова, В.М. Бехтерев, Г.П. Шипулін).

Структура традиційного заняття:

♪ музично – ритмічні вправи;
♪ слухання;
♪ співи;
♪ танці;
♪ ігри;
♪ гра на музичних інструментах.

Крім традиційних проводяться наступні заняття:

♪ Тематичні
♪ Домінантні
♪ Комплексні
♪ Інтегровані

2 рази на місяць влаштовуються свята та розваги різноманітної тематики, а також із залученням батьків.
У закладі організована варіативність театрів (пальчиковий, настільний, драматичний, ляльковий, театр іграшок).
Наш заклад відноситься до мережі Шкіл сприяння здоров’ю, тому музичне виховання тісно пов’язане зі здоров’язберігаючими технологіями – валеохвилинки, фізкультхвилинки, пальчикові ігри, звукова гімнастика, лікування класичною музикою тощо).

Працює над педагогічним досвідом на тему:

«Здоров`язбережувальні технології. Система музично–оздоровчої роботи в  закладі дошкільної освіти».

Вся організація музичної діяльності спрямована на збереження, зміцнення та відновлення здоров’я дітей.